Вукоєвич прокоментував скандальне відео під час ЧС-2018 на Росії

Селекціонер "Динамо" Огнен Вукоєвич розповів про ситуацію на ЧС-2018, коли він був відсторонений від роботи в збірній Хорватії після спільного відео з Домагоєм Відою

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Після перемоги над збірною Росії (2:2, 4:3 по пенальті) Вукоєвич та Віда записали відео, в якому останній вигукнув "Слава Україні!", а Вукоєвич присвятив перемогу над росіянами Україні та "Динамо". Пізніше на Огнена було накладено штраф від ФІФА, також його відсторонили від роботи зі збірною.

- Під час ЧС-2018 ви потрапили в ту неприємну історію. Чим вона закінчилася?

- Вона вже закінчилася. Я сказав, що нас цікавить тільки футбол, немає ніякої політики. Зараз дуже хочу подякувати "Динамо", Ігорю Суркісу, який мене відпустив на ЧС в тренерський штаб збірної Хорватії і дав шанс виграти срібло.

- Продовжите працювати в Хорватському футбольному союзі?

- Звичайно, якщо там все нормально. Сподіваємося, що Златко Даліч залишиться в збірній, йому теж спасибі, що дав можливість попрацювати у збірній. Якщо "Динамо" відпустить, я буду радий далі працювати там. Але для мене головне - робота тут.

- Зараз не шкодуєте про ті слова на ЧС-2018?

- Я вже все сказав раніше. Для мене це питання закрите. Срібло вдома у моєї дитини, я щасливий.

- Чим займаєтеся у "Динамо"?

- Займаюся всім, чим треба зі спортивного сектору. І з першою командою, і з Балканами, і по Центральній Європі. Роблю все, що скажуть в "Динамо".

- Є бажання бути тренером?

- Не знаю. Зараз йду на отримання ліцензії Pro в Хорватії. Подивимося, як складеться.

- Медаль ви отримали?

- Звичайно. Розмов не було про те, що міг не отримати. Я залишився з командою до кінця, не було ніяких проблем. ФІФА сказала, що нічого серйозного не було, тільки штраф якийсь дали. Я вже говорив, що сам його сплачу.

Питання закрите. Я повернувся в Україну, щоб сказати, що для мене найголовніше спорт і футбол, медаль отримав. Для мене дуже великий досвід роботи в збірній Хорватії.

Читайте також: Чому Україні потрібні власні футбольні герої, а не хорватські

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор