Тренер збірної Росії подарував футболку перуанському журналісту-підлабузнику (ФОТО)

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов після перемоги над командою Іспанії (1:1, по пенальті - 4:3) в матчі 1/8 фіналу ЧС-2018 подарував футболку перуанському журналісту Лоренсо де Чосіці

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на championat.com.

До початку Чемпіонату світу-2018 де Чосіка вірив в російську команду, а також закликав підтримати її головного тренера.

"Я голос зірвав з того моменту, коли російські журналісти висловлювали побоювання, що Росія виграє. Акінфєєв сьогодні був найкращий", - сказав де Чосіка

Збірна Росії в чвертьфіналі Чемпіонату світу-2018 зіграє з переможцем матчу Хорватія - Данія, який проходить в ці хвилини в Нижньому Новгороді.