Щоденник ЧС-2018: Гості Путіна, бездомні нігерійці та хорвати-бариги

На Росії завершився тридцятий день ЧС-2018 з футболу

На Depo.Сектор найрезонансніші події дня.

Непорозуміння дня: Близько 80 громадян Нігерії зібралося біля посольства своєї країни в Москві з вимогою допомогти їм повернутися додому. "Зараз тут 76 чоловік, в Домодєдово близько 50 осіб, в Шереметьєво і у Внуково, ми припускаємо, людей по 15. На вулицях, в нічліжці в Любліні ще знаходяться від 200 до 400 осіб. Їм сказали в Нігерії, що вони знайдуть роботу дуже швидко, як тільки приїдуть", – повідомив правозахисник Олег Мельников. Посольство пообіцяло нігерійцям оплатити хостели за п'ять днів проживання та за цей час вирішити питання із зворотними квитками. Варто відзначити, що деякі приїжджі не хочуть повертатися в Нігерію, а планують за допомогою FanID (так званий паспорт вболівальника, з яким можна в'їхати на територію Росії з 4 червня по 25 липня, не отримуючи візу) втекти в ЄС і отримати там статус біженців.

Нахаби дня: Офіційно купити квитки на фінал чемпіонату світу-2018 між збірними Хорватії та Франції вже не можна. Хорватський футбольний союз запросив у ФІФА додаткову квоту, а поки тисячі фанатів чекають вирішення цього питання, ціни на квитки на "чорному ринку" різко зросли, зараз вони варіюються від 1,5 тисячі євро і до 10,5 (надає місце в VIP-зоні, включаючи їжу і напої). Таким чином, хорватські перекупники збільшили вихідну ціну квитків на фінальний матч більше, ніж в 10 разів. У французів ситуація з квитками не така критична.

Французький вийняток з правил: Російські ЗМІ анонсують приїзд на фінал ЧС-2018 10-12 представників іноземниих країн. Традиційно будуть присутніми представники колишнього "совка". Окрім цього,14 липня Путін поспілкується з лідером Палестини Махмудом Аббасом, з яким обговорить ситуацію на Близькому Сході, в тому числі ситуацію з перенесенням Посольства США в Єрусалим. Далі у графіку глави Росії контакти з лідерами Габонської Республіки, Молдавії, Судану, прем'єром Угорщини. 15 липня президент Росії проведе окремі переговори з президентом Франції Емманюелем Макроном. Француз фактично буде єдиним лідером країн "цивілізованої" Європи, який відвідав ЧС на Росії і зустрівся з Путіним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Росія