Арбітр помилково не призначив пенальті в матчі Бразилії та Бельгії в Казані (ФОТО)

На 56-й хвилині матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу Бразилія - ​​Бельгія (1:2, другий тайм) серйозну помилку допустили арбітри, які не призначили пенальті в ворота бразильців після фолу Венсана Компані на Жезусі

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Бельгієць двічі порушив правила, обидва рази вдаривши суперника ногою. Перший фол відбувся в той момент, коли м'яч ще залишався в грі. І за нього варто було покарати Компані 11-метровим. Другий фол трапився, коли м'яч викотився за межі поля.

Важко сказати, чому Мілорад Мажич не став переглядати відеозапис на моніторі. Невідомо, що йому сказав відеоарбітр Даніеле Орсато. У будь-якому випадку рішення суддів виглядає дивним.