Знаменитий німецький футболіст попросив вибачення в суперника за жахлвийи удар у голову (ФОТО)

Півзахисник "Баварії" Томас Мюллер, який отримав червону картку в матчі Ліги чемпіонів проти "Аякса", попросив вибачення у захисника Ніколаса Тальяфіко

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 75-ій хвилині зустрічі німець ногою влетів у голову суперника. Суддя негайно показав гравцеві червону картку.

"Прошу вибачення в Ніко Тальяфіко за вчорашній інцидент. Це було ненавмисно. Якнайшвидшого одужання", – написав Мюллер у своєму Твіттері.

У матчі 6-го туру німецька команда не змогла обіграти "Аякс" (1:1) – голландці на останніх хвилинах зрівняли рахунок. Німецька команда вийшла в плей-оф з першого місця, а голландська – з другого.

Читайте і дивіться також: Відео дня: Як футболіст "Баварії" ногою в голову "вирубив" суперника з "Аяксу"