Ярмоленко - серед найкращих в матчі "Боруссія" - "Тоттенхем" (СТАТИСТИКА)

Завершився поєдинок 5 туру Ліги чемпіонів, в якому "Боруссія" (Д) Ярмоленка приймала "Тоттенхем" (1:2)

Журналіст Depo.Сектор
Ярмоленко - серед найкращих в матчі "Бор…

Як повідомляло Depo.Сектор раніше, "Боруссія" ще до поєдинку практично втратила шанси на продовження боротьби в Лізі чемпіонів, але для продовження виступів в Лізі Європи потрібна була перемога.
В першому таймі український півзахисник дортмундців Андрій Ярмоленко виглядав доволі переконливо на полі. Один з його геніальних пасів "парашутиком" вивів віч-на-віч з голкіпером суперника Обамеянга, але той схибив. Проте другий, просто фантастичний пас, нападник "Боруссії" не змарнував. Загалом українець це найяскравіший промінчик в блідій грі дортмундців. За 90 хвилин гри один раз пробив по воротах (в ствір), двічі віддавав небезпечні "приховані" передачі (за гру 26 пасів - 85% точність). Двічі добряче накрутив суперників фінтами. Відтак, отримав від порталу whoscored оцінку - 7,61 (вища лише в Обамеянга та Вайгля).