Президент "Динамо" Суркіс пояснив, чому не хоче, щоби його команда грала в Лізі чемпіонів

Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів про те, чому він не засмутився, коли команда не пробилася в груповий етап Ліги чемпіонів, поступившись за сумою двох матчів "Аяксу"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. "Яке з тренерських звільнень було помилкою? Михайличенко, – запевнив Суркіс-молодший. – Коли ми програли "Трабзонспору" в Києві. Ми ж були чемпіонами. Це скоріше емоційний сплеск – знаючи характер Сабо і те, що він може якось підбадьорити команду. Так воно і вийшло. Тоді ми потрапляли в Лігу чемпіонів, і це виявилося просто катастрофою. Не порівняти з тим, як зараз".

"Я іноді думаю, коли дивлюся лігу чемпіонів – а як би ми там виглядали? Пропускали по 4-5 м'ячів? Я не хочу отримувати по 6 м'ячів, – зазначив президент "Динамо". – Краще ми будемо тихо їхати, але грати в тому турнірі, в якому заслуговуємо грати. "Аякс" за футбольними розумінням ми взагалі пройти не могли. Могло пощастити: не пропусти Бойко, не будь рикошету від Кадара. Може якийсь м'яч закотили б випадково, але це було б несправедливо. Несправедливо до футболу".

"Якби ми пройшли, що б ми робили в групі з цими необіграннми хлопцями? Хоча від нас вимагали і вболівальники, і журналісти. Але "Аякс" виявився на голову сильнішим у двох іграх. Так, я засмутився, але не було паніки чи трагедії – я розумів силу команди. Може, я не все зробив, щоб хоча би на рівних грати з "Аяксом". Може, тренери не все зробили, може – гравці. Різниця в класі величезна. Особливо в другому матчі в Києві. Шкодувати нема про що. У футболі перемагає найсильніший", – підсумував Суркіс.

Читайте також: Стали відомі футболісти, які отримують в "Динамо" найвищі зарплати

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор