Німецькі ЗМІ: на два тайми Андрія Ярмоленка не вистачило

"Боруссія" (Д) в 3-ому турі групового раунду Ліги чемпіонів зустрічалася на виїзді з АПОЕЛом з Кіпру (1:1)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Схоже, наші німецькі колеги так і не зрозуміли, яким чином "Боруссія" не змогла обіграти скромний АПОЕЛ на його полі. Як таких, "розборів польотів" видання влаштовувати не стали, відзначивши лише дивовижну безпорадність дортмундців у другій половині зустрічі Ліги чемпіонів. Єдиний, кому дійсно дісталося на горіхи - голкіперу Роману Буркi. Дійшло до того, що партнерам швейцарця довелося захищати свого стража воріт в післяматчевих інтерв'ю.

Що стосується оцінки дій українського легіонера "Боруссії" Андрія Ярмоленко, то тут Kicker, Sport Bild і Revier Sport були одностайні. Атакуючий півзахисник збірної України дуже якісно, ​​хоч і вхолосту, провів перший тайм, а після перерви йому банально не вистачило фізичних сил. Втім, як і всім його партнерам по команді.