Нервовий матч "Наполі" та "Барселони" переможця не визначив

У матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів "Наполі" та "Барселона" зіграли внічию (1:1)

Нервовий матч "Наполі" та "Барселони" пе…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Наполі" (Італія) – "Барселона" (Іспанія) 1:1

Голи: Мертенс, 30 – Грізманн, 57

"Наполі": Оспіна, Максімовіч, Маріу Руй, Ді Лоренцо, Манолас, Зеліньскі, Фабіан Руїс, Інсіньє, Демме (Алан, 80), Кальєхон (Політано, 74), Мертенс (Мілік, 54)

"Барселона": тер Стеген, Умтіті, Семеду, Піке (Ленглет, 90+3), Фірпо, де Йонг, Відаль, Ракітіч (Артур, 56), Бускетс, Грізманн (Фаті, 87), Мессі

Попередження: Інсіньє, 61; Маріу Руй, 89 – Бускетс, 49; Мессі, 66; Грізманн, 83; Відаль, 89

Вилучення: Відаль, 89 (друге попередження)

Перший тайм вийшов блідим, коталонці в ньому взагалі не завдали жодного удару в рамку воріт. І за таку недбалість неаполітанці їх покарали: помилку в обороні чудово використав Мертенс, який отримав пас від партнера і пробив у куті воріт.

У другому таймі "Барселона" виправилася, й одна з комбінацій завершилася фланговою передачею від Семеду та голом від Грізманна . Згодом декілька моментів змарнував Мессі. Хоча і біля воріт гостей подекуди було спекотно.

Наприкінці гри нерви не витримали у "бармелонця" Відаля, який примудрився за 1-ну хвилину заробити дві жовті картки.