"Ліверпуль" у Лізі чемпіонів упевнено обіграв безпорадну "Баварію"

Футболісти мюнхенської команди не змогли нічого зарадити грізному "Ліверпулю", який приїхав до них у гості і переміг з рахунком 3:1

Про це повідомляє Depo.Сектор. Ще в першому таймі "Баварія" змогла протиставити відповідну гру представникам англійського клубу, а після перерви перевагою володіли підопічні Юргена Клоппа, котра закономірно святкували перемогу і вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Баварія" (Німеччина) – "Ліверпуль" (Англія) 1:3

Голи: Матіп, 39, автогол - Мане, 26, 84; Ван Дейк, 69

"Баварія": Нойєр, Зюле, Алаба, Рафінья, Хуммельс, Мартінес (Горетцка, 72), Алькантара, Хамес Родрігес (Саншеш, 79), Гнабрі, Рібері (Коман, 61), Лєвандовскі

"Ліверпуль": Аліссон, Матіп, Робертсон, Александер-Арнольд, Ван Дейк, Мілнер (Лаллана, 87), Хендерсон (Фабінью, 13), Вейналдум, Мане, Салах, Фірміну (Орігі, 83)

Попередження: Алькантара, 65; Саншеш, 83 - Фабінью, 43; Матіп, 63; Робертсон, 90+2

Перший матч – 0:0