"Лейпциг" декласував "Тоттенгем" трьома голами і вибив Моурінью з Ліги чемпіонів

У матчі-відповідь 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів німецький "Лейпциг" розгромив англійський "Тоттенгем" з рахунком 3:0

"Лейпциг" декласував "Тоттенгем" трьома…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

"Лейпциг" (Німеччина) – "Тоттенгем" (Англія) 3:0

Голи: Забітцер, 10, 21; Форсберг, 87

"Лейпциг": Гулачі, Мукіеле (Адамс, 56), Хальстенберг, Клостерман, Анхеліньо, Лаймер, Забітцер (Форсберг, 87), Нкунку (Айдара, 59), Упамекано, Шик, Вернер

"Тоттенгем": Льорис, Ор’є (Феган-Волкот, 90+1), Алдервейрелд, Танганга, Деле Аллі, Вінкс, Лукас Моура, Сессеньон, Ламела, Ло Чельсо (Жедсон Фернандеш, 80), Дайєр

Попередження: Лаймер, 50; Забітцер, 71 – Сессеньон, 34; Вінкс, 45; Танганга, 68; Деле Аллі, 70

Перший матч – 1:0

Господарі, які за свою недовгу історію так далеко в Лізі чемпіонів ще не добиралися, ще в першому таймі показали, що підопічним Жозе Моурінью з Лондона нема на що розраховувати в Лейпцигу.

Особливо до перерви постарався футболіст збірної Австрії Марсель Забітцер, який відзначився дублем. А крапку в зустрічі наприкінці гри поставив Форсберг.

Лондонці, які минулого сезону Ліги чемпіонів пробилися аж до фіналу, цього разу поїхали додому з Німеччини присоромленими.

Читайте і дивіться також: Як суперник збірної України з "Лейпцига" шокував Моурінью голом у Лізі чемпіонів