Колишня команда Мілевського драматично вийшла в наступний раунд ЛЧ

Брестське "Динамо" зуміло вирвати нічию в драматичному матчі проти "Атромітоса" і отримати путівку до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на football24.ua.

У матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Атромітос" приймав "Динамо" Брест. Олексій Хобленко і Олександр Нойок вийшли на поле з перших хвилин.

У першому таймі глядачі голів не побачили. Втім, "Динамо" влаштовував такий результат, адже вдома вони перемогли з рахунком 4:3, хоча вигравали 4:0 до 70-ї хвилини.

На 63-й хвилині гравець "Атромітоса" Муякіч отримав червону картку, що мало полегшити завдання білоруській команді. Але на 80-й хвилині греки зуміли забити гол.

Путівку в наступний раунд Ліги чемпіонів "Динамо" Брест отримало лише на останніх секундах матчу завдяки голу Нехайчика.

Ліга чемпіонів, 2-й кваліфікаційний раунд, матч-відповідь

"Атромітос" - "Динамо" Брест - 1:1

Голи: Манусос, 80 - Нехайчик, 90+5

Вилучення: Муякіч, 63.

Нагадаємо, в паралельному матчі "Маріуполь" пройшов "Юргорден" в драматичному поєдинку Ліги Європи.