Гвардіола про поразку від "Базеля": Пас заради пасу - це не футбол

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола висловився про поразку в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Базеля" (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC.

Футболісти англійської команди зробили 978 пасів. Це рекорд для однієї команди в матчі турніру з сезону-2003/04, коли стали фіксувати таку статистику. До цього "Ман Сіті" встановив рекорд АПЛ матчі з "Челсі" (1:0) - 902 паси.

"Перший тайм був досить хороший, але в другому ми забули атакувати, грати.

Коли ми пасуєм, робимо це для того, щоб пройти оборону суперника, атакувати. Просто пас заради пасу, як ми робили сьогодні, - це ні до чого. Другий тайм був дуже поганий.

Непросто грати, маючи перевагу 4:0. Ми намагалися, говорили про це і до перерви демонстрували, що хочемо перемогти.

Ми створили багато моментів і добре грали. Але після рахунку 1:1 цього більше не було. Ми просто пасували заради пасу. Це не футбол", - сказав Гвардіола.