Футболісти "Баварії" влаштували розгром у Лондоні в матчі Ліги чемпіонів

У матчі 1/8-ої фіналу Ліги чемпіонів мюнхенська "Баварія" розгромила на виїзді лондонський "Челсі" (3:0)

Футболісти "Баварії" влаштували розгром…

Про це повідомляє Depo.Сектор

"Челсі" (Англія) – "Баварія" (Німеччина) 0:3

Голи: Гнабрі, 51, 54; Левандовскі, 76

"Челсі": Кабальєро, Алонсо, Рюдігер, Крістенсен, Джеймс, Барклі (Вілліан, 61), Жоржинью, Маунт, Ковачич, Аспілікуета (Педро, 73), Жиру (Абрахам, 61)

"Баварія": Нойєр, Боатенг, Алаба, Павар, Кімміх, Гнабрі (Толіссо, 85), Девіс, Алькантара (Горетцка, 90), Коман (Коутінью, 66), Левандовскі, Мюллер

Попередження: Жоржинью, 49 – Алькантара, 45; Кімміх, 49

Вилучення: Алонсо, 83 (груба гра з ризиком травми для суперника)

"Челсі" вже не той. І в першому таймі гості з Мюнхена володіли перевагою, однак до голів справа не дійшла.

А після перерви героєм зустрічі став "баварець" Гнабрі. А поляк Левандовскі лише поставив крапку у грі, таким чином оформивши розгром і, мабуть, знявши запитання про переможця пари.

Наприкінці поєдинку нерви не витримали в досвідченого Алонсо з "Челсі", який отримав від арбітра пряму червону картку.