Форвард "Тоттенгема", забивши двічі "МанСіті", побив рекорд тренера "Динамо"

Нападник "Тоттенгема" Сон Хин Мін забив два м'ячі до 11-ої хвилині матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті"

Форвард "Тоттенгема", забивши двічі "Ман…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Це дозволило 26-річному південнокорейському футболістові стати рекордсменом за кількістю м'ячів у турнірі серед азійських спортсменів, інформує GracenoteLive в Твіттері.

Сон Хин Мін забив 12 голів в Лізі чемпіонів. 11 м'ячів у екс-нападника київського "Динамо" Максима Шацьких, який мав узбецьке громадянство.

Перша зустріч між "МанСіті" та "Тоттенгемом" завершилася з рахунком 1:0 на користь "шпор".

Читайте і дивіться також: Шалена Ліга чемпіонів: 11 хвилин - і вже 2:2, "МанСіті" і "Тоттенгем" видають видовище