ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фанатів "Динамо" попередили про банери

Керівництво "Динамо" продовжує профілактику від можливих проблем з УЕФА
Depo.
24 лютого 2016 09:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Динамо".

Керівництво київського клубу просить вболівальників обійтися без провокаційних банерів під час матчу з "Манчестер Сіті".

За правилами НСК "Олімпійський", допускаються банери розмірами, що не перевищують два метри на півтора.

Щодо змісту банерів, то якщо тексти банерів не несуть у собі провокаційного, образливого чи нецензурного змісту, то вони залишаються на розсуд делегата матчу (директора матчу) та офіцера безпеки. Якщо вони вважатимуть, що контент банера не стосується футболу або суперечить принципам УЄФА, то делегат зробить відповідний запис у рапорті, а вже контрольно-дисциплінарні інстанції УЄФА винесуть рішення по кожному конкретному випадку.

Будь-який банер, що стосується політики, офіцер безпеки або делегат матчу має записати в рапорт.

Віце-президент із питань безпеки "Динамо" Андрій Мадзяновський повідомив, що у клуба є домовленість із ультрас про те, що банери мають проноситися на стадіон задовго до стартового свистка, аби було достатньо часу на ретельну перевірку.

Якщо ж виникає ситуація, за якої ніхто з керівництва служб безпеки не присутній біля входу під час перевірки банерів, а стюарди на місці не можуть прийняти рішення щодо допуску, то камера відеоспостереження на турнікеті наводиться на банер, й у контрол-румі приймається рішення стосовно його допуску або заборони.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор