ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Чому "Динамо" має проходити "Янг Бойз"

Київське "Динамо" дізналося першого (і сподіваємось, не останнього) суперника в Лізі чемпіонів сезону 2017/18

Depo.
14 липня 2017 13:45
ФОТО: depo.ua

На Depo.Сектор декілька причин, з яких кияни мають долати перешкоду у вигляді швейцарського "Янг Бойз".

Потенційні знущання з боку фанатів "Шахтаря". Всі ми пам'ятаємо, як минулого сезону саме "Янг Бойз" перейшов дорогу "гірникам" у кваліфікації Ліги чемпіонів. Отже, для киян нинішнє протистояння зі швейцарцями - це не тільки привід довести, що концентрація і клас команди не дозволяють їм пропустити далі такого посереднього суперника, але й в якомусь сенсі "втерти носа" одвічним конкурентам в УПЛ. Нехай і заочно. А от виліт від "Янг Бойз" буде страшним жахіттям для "динамівців", бо з табору "Шахтаря" посипляться знущання.

Зміна тренера. Ефект від приходу нового тренера має стати важливим для "Динамо" на цьому етапі. Ні про яку розслабленість мови бути не може, навпаки - Хацкевич і його помічники зроблять усе, щоб команда підійшла до матчів з "Янг Бойз" на 100% вмотивованою і готовою фізично.

Суперник не став сильнішим. Якщо порівнювати "Янг Бойз" нинішнього зразка і той, що вибивав з Ліги чемпіонів "Шахтар" рік тому, то різниця буде не суттєвою. Але все ж буде. Команда продала за рік декылька непоганих виконавців, заробивши на цьому близько 20 млн євро. Це і Кубо, і Закарія, і Мвого, і Фрей. Натомість, на зміну тим, хто пішов, прийшли в основному "безкоштовні" гравці, які не заграли у попередніх своїх командах, і заміною старим лідерам "Янг Бойз" тут і зараз їм буде стати вкрай важко. Більше того - один з лідерів і ветеранів команди, форвард Гійом Оаро зараз травмований і не ясно, чи встигне він одужати до матчів з "Динамо".

Гарні "репетиції". До матчів з "Янг Бойз" київські "динамівці" аж двічі встигнуть зіграти у внутрішніх турнірах проти "Шахтаря" - спочатку в Суперкубку, а потім і в чемпіонаті. З одного боку - це буде непросто у фізичному плані на старті сезону, але з іншого - команда отримає дуже гарну практику надвідповідальних матчів, і проти "Янг Бойз" вже буде максимально мобілізованою. Якщо, звісно, в календарі УПЛ не станеться якихось змін. Цього виключати не можна.