Божевільні фото з фіналу Ліги чемпіонів на НСК "Олімпійський" в Києві

На НСК "Олімпійський" завершився фінал Ліги чемпіонів між "Реалом" та "Ліверпулем" (3:1)

Божевільні фото з фіналу Ліги чемпіонів…

На Depo.Сектор фото, які назавжди залишаться в історії світового футболу.

Відкриття було одним з найяскравіших в історії фіналів. Як і повідомлялося раніше, відкрила урочистості британська співачка Дуа Ліпа з одним зі своїх найвідомішіх хітів New Rules.

Перший тайм запам'ятався двома вражаючими травмами. Спершу зі сльозами на очах поле покинув головна зірка "Ліверпуля" Мохамед Салах. І це стало справжнім шоком для англійських вболівальників.

А вже за декілька хвилин травмувався і "важлива ланка" в механізмі "Реалу" Даніель Карвахаль.

Ще більшого драматизму фіналу додав неймовірний ляп голкіпера "Ліверпуля" Карріуса.

Сценарій київського фіналу "писав" і справді майстерний автор. Адже кілька хвилин після пропущеного голу, Мане зрівняв рахунок і поверну інтригу в матч.

На цьому магія фіналу не вичерпалася. Гарет Бейл неймовірним ударом через себе знову вивів свою команду вперед в рахунку.

Такого в історії фіналів ще не було!!! Карріус вдруге привозить неймовірно дурний гол у власні ворота. Можна лише поспівчувати Клоппу та фанатам "червоних".

Залишиться в історії і божевільний вболівальник, який на останніх секундах таки вибіг на поле...

Ось і все. Останнє фото! Нагородження "Реалу". Це був і справді казковий фінал Ліги чемпіонів.