ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Євро-2016. ФФУ організовує 25 фан-зон в Україні і три фан-посольства у Франції

Голова робочої групи ФФУ з Євро-2016 Сергій Лашкул розповів про деталі підготовки
Depo.
10 березня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Футбол 24.

"Ми виступили з ініціативою організувати фан-зони мінімум в 25 містах України, ми сподіваємося, що приєднаються і інші міста. Ми ведемо переговори з меріям і інших міст. Загальний флешмоб підтримки в містах передасться нашим хлопцям на Євро.

Є попередня домовленість з містом Краматорськ, є підтримка і розуміння, щоб організувати підтримку і там.

В Ліллі, Ліоні та Марселі плануємо створити фан-посольство, щоб вболівальники отримували там інформацію. Фан-посольство - це проект спільний з УЄФА і співтовариством уболівальників в Європі.

Будь-який уболівальник може прийти і отримати будь-яку інформацію про країну в такому посольстві. При цих фан-посольствах буде діяти консульська підтримка.

Буде також мобільна група волонтерів. У місті функціонуватимуть дві брендовані машини, в яких гратиме національна музика, щоб привернути увагу вболівальників. Там працюватимуть наші діджеї, які будуть розважати вболівальників.

У кожному з трьох міст Франції організуються фан-зони. Ми плануємо проводити концерти українських зірок в фан-зонах. Ми будемо планувати 2-годинні концерти. Ближче до матчу ми також хочемо провести марш уболівальників.

У Марселі буде найбільша фан-зона, розрахована на 80 тисяч осіб. Ми також організуємо флешмоб в матчах, де на трибунах буде присутній прапор, який ми і вболівальники підпишемо під час проводів нашої збірної на Євро", - сказав Лашкул.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор