Знайшовся американський боксер, який готовий забрати в українця Ломаченка всі пояси

Батько і тренер американського проспекта Теофімо Лопеса Теофімо Лопес-старший заявив, що його син налаштований зустрітися з Василем Ломаченком і відібрати пояси українця

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "Ми хочемо багато чого, мій син виграв звання "Проспект року", і тепер він претендент, – заявив батько боксера. – Він проспект року за версією ESPN, Yahoo!, Sports Illustrated. Це свідчить саме за себе. Ми не кажемо про хлопців, з якими ми билися, ми хочемо хлопців, які попереду в нас".

"Зараз ми справді близькі до титулу чемпіона світу, – додав американець. – Я бачу мого сина, який б'ється в Madison Square Garden прямо зараз. Далі один-два бої, і у нас з'явиться великий тест – Ломаченко. Це те, чого ми хочемо і чекаємо з нетерпінням. Ми дивимося на чемпіонів, а не на когось іншого. І, дивіться, Боб Арум з нами не просто так, він підтримує мого сина".

"Якщо Майкі залишить пояс WBC вакантним, то ми спробуємо його взяти, – підкреслив батько Теофімо Лопеса. – Взяти пояс IBF буде складніше, тому що їх чемпіона спробують звести з Ломаченком. Думаю про те, щоб взяти пояс WBC, а потім зустрітися з Ломаченком. Так ми можемо взяти всі пояси. Ще три бої до титулу ми проведемо. У нас буде великий бій перед титульним".

"Поки ми не будемо володіти титулом у легкій вазі, нікуди не піднімемося. Нам потрібен рік, так що ми легко це зробимо. Ми йдемо-йдемо за Ломаченком, це хлопець, якого ми хочемо", – підсумував Теофімо Лопес-старший.

Нагадаємо, Боб Арум заявив, що бій Ломаченко – Лопес можливий в кінці 2019-го року.

Читайте також: Колишній чемпіон світу з боксу повернеться у великий ринг лише для того, щоби побити Ломаченка

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор