"Я дістану тебе, Саша!": Боксер Кличко жорстко "затролив" відомого актора

Легендарний український боксер Володимир Кличко вирішив помірятися почуттям гумору з британським актором Сашою Бароном Коеном

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Той здобув популярність завдяки ролі Бората Сагдієва в комедії "Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан".

Спочатку варто процитувати Коена, який сам розповів про цікавий випадок: "Після того, як ми зняли "Бората", я сидів в ресторані. Хтось сказав: "Віталій Кличко хоче поговорити з тобою". Я підійшов до столу, Віталій схопив мене за руку – він був ще з трьома боксерами, тоді він ще був чемпіоном світу. Після цього я зрозумів, що все буде не так вже весело – я не міг стримати руку.

Він каже: "Ти принижував мою країну. Ти принижував мій Казахстан, ти принижував мене! "Я відповів, що не хотів цього. Я спробував звільнити руку, але він сказав: "Ні, почекай, не йди. Ти принижував мене, і прийшов час помсти". Моя дружина була там, вона побачила, що у мене проблеми. Вона підійшла і прикинулася фанаткою Кличка: "Привіт, можна автограф?". Тоді Кличко сказав мені: "Іди!".

Він стискав мою руку більше двох хвилин. Я думав, як мені йти, якщо він чемпіон світу з боксу, а поруч з ним ще три хлопці, які більші за нього? Приблизно через дві хвилини він розпочав сміятися – він просто розіграв мене!"

Володимир Кличко вирішив прокоментувати цю ситуацію і продовжив розігрувати актора: "Він не знає, хто такий Віталій, а хто Володимир, бо він каже, що Віталій розігрував його. Але це зробив я. І я знаю, де ти живеш. Я дістану тебе, Саша!"

 

Читайте також: Легендарний український боксер дотепно заперечив своє повернення на ринг

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook