Все, що потрібно знати про чемпіонський бій Ломаченко - Кролла

В ніч з 12 на 13 квітня в Лос-Анджелесі (США) на знаменитій арені "Staples Center" відбудеться бій між українцем Василем Ломаченком (12 перемог, 9 з них - нокаутом, 1 поразка) і британцем Ентоні Кроллою (34 перемоги, 13 з них - нокаутом, 6 поразок, 3 нічиї)

В цьому бою наш співвітчизник буде захищати свої чемпіонські пояси WBA, WBO і журналу The Ring, а британець буде намагатись відібрати їх в Ломаченка і "обнулити" всі його досягнення. В українського боксера всього одна мета в кар'єрі - це об'єднати усі чемпіонські пояси в одному з дивізіонів і стати абсолютним чемпіоном світу. Що ж потрібно знати про сам бій між Ломаченком та Кроллою:

Характеристики боксерів. Василь Ломаченко та його суперник з Великої Британії володіють майже однаковими антропометричними даними, але невелика перевага таки є у Кролли:

Боксер Вік Ріст(см) Вага Розмах рук(см) Досягнення
Ломаченко 31 170 61,2 166 (12-1, 9 КО)
Кролла 32 174 61,2 170 (34-6-3, 13 КО)

Як бачимо, британець трохи вищий, в нього довші руки і він має більший досвід виступів на професійному рівні. Але з рівнем підготовки Василя - ці всі статистичні показники нівелюються, адже Ломаченку доводилось боксувати з ще більш габаритними суперниками. Ще ніхто не забув бої з потужними Хорхе Лінаресом та Хосе Педрасою, в яких наш співвітчизник домінував і отримав перемогу. Так, були певні проблеми у цих поєдинках, але не потрібно забувати, що Ломаченко піднімається ваговими категоріями, що не може не позначитись на веденні бою.

Якщо Василь Ломаченко кожен свій бій проводить в надінтенсивній манері, бере суперників за рахунок швидкості, техніки та витривалості, то у Кролли дещо інші якості. Британець бере своє за рахунок агресії, напору та шаленим морально-вольовим напором.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤖ПОНЕСЛАСЬ #Loma April 12

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)

Шанси. Аналітики практично не дають шансів на успіх Ентоні Кроллі і це цілком логічно з огляду на рейтинги та досягнення боксерів.

Коефіцієнт на перемогу 31-річного українця становить всього 1,01, тоді як принизливі котирування на тріумф 32-річного уродженця міста Манчестер рівні 21,00. Нічия в поєдинку також вкрай малоймовірна: коефіцієнт становить 34,00.

Втім, це бокс і тут все може вирішити одна хороша комбінація, тому букмекерські коефіцієнти можуть ввести в оману прихильників боксу.

Слова. Британський легковаговик напередодні бою заявив, що не боїться нашого боксера:

"Він унікальний боєць і мені доводиться спарингувати з різними хлопцями, щоб навчитися блокувати і йти від усього, що Ломаченко може викинути в мою сторону. Тренування були брутальними, але я підготувався до цього. Моє життя останні тижні - це зал і дорога додому поспати".

Українець також віддав належне супернику:

"Можу сказати, що поєдинок 12 квітня буде важким. Я спробую показати всі свої вміння і навички, зроблю все, що мені під силу.

Моя мета - об'єднати титули, тому наступний суперник після Ентоні не такий важливий - будь-який володар титулу. Я хочу IBF або WBC".

Трансляція. У прямій трансляції бій Ломаченко - Кролла покаже на території України телеканал "Інтер". Початок ефіру заплановано в суботу, 13 квітня, о 6 ранку. Також хроніка подій буде вестись на нашому сайті Depo.Сектор.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор