ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Віталій Кличко привітав брата з ювілеєм

Мер Києва Віталій Кличко записав відео-привітання для свого брата Володимира, якому сьогодні виповнилося 40 років
Depo.
25 березня 2016 18:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сторінку Віталія Кличка в фейсбуці. "Кожен, у кого є рідний брат, погодиться зі мною, що підтримка та віра брата у твої сили надзвичайно важлива. Брат, як ніхто, може зрозуміти радість перемоги та розчарування від поразки. І це стосується не тільки спорту. Я завжди підтримував і буду продовжувати підтримувати Володимира у будь-яких його починаннях. Так само як і він завжди готовий прийти мені на допомогу. Адже ми знаємо один одного усе життя - я розумію Володимира як ніхто інший. І знаю, що ці відчуття взаємні.

Ми на одній хвилі. Ми дуже близькі емоційно і духовно, і це - частина нашої сили, яка веде нас до перемоги, які б надзвичайні завдання і цілі ми для себе не ставили. Я знаю, як ніхто, що для мого брата немає перепон на шляху до поставленої мети. Він все ще залишається мрійником і продовжує підкорювати нові і нові висоти.

Продовжуй так само наполегливо та цілеспрямовано йти до своєї мети, і я завжди підтримаю тебе, як би складно не було! З днем народження, брате!

І все, що ти сказав, - взаємно. Розділяю кожне слово", - написав Віталій Кличко у соцмережі.