Відомий боксер викликає на бій Володимира Кличка, хоча й визнає це дивною річчю

Британський суперважковаговик Ділліан Вайт розповів про свої плани на майбутнє і підтвердив, що готовий прийняти виклик Володимира Кличка, якщо той хоче бою проти нього

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "Хто знає, чи повернеться Володимира. Це надважкий дивізіон, тут відбуваються дивні речі. – сказав Вайт. – Усе, що я знаю, то це те, що мій бій проти Ентоні Джошуа в квітні малоймовірний"

"10-го січня я отримав від нього дурну пропозицію, хоча чекав на нього ще з жовтня, – зазначив британець. – Я не буду чекати цього клоуна. Він явно не хоче цього бою. Едді Хірн хоче зустрітися зі мною в понеділок (14-го січня), обговорити цю пропозицію й інші варіанти. Хто знає, що він готує".

"Я би точно боксував проти Кличка. Якщо він хоче бою, то він отримає його. І він більше ніколи не повернеться, після того, як я з ним покінчу. Це те, що я можу пообіцяти", – самовпевнено заявив Вайт.

Кличко завершив кар'єру в серпні 2017-го року, а останній бій провів у квітні того ж року, програвши нокаутом Ентоні Джошуа.

Нещодавно Вайт заявив про бажання побити Олександра Усика.

Читайте також: Боксерові року Усику пообіцяли зробити дуже боляче

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор