У боксерському світі назвали бій за участю Ломаченка "несправедливим"

Британський промовтер Едді Хірн знову прокоментував рішення WBC призначити бій між Василем Ломаченком і Люком Кемпбеллом за вакантний титул організації

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "Недоліком постанови WBC, на мій погляд, є той факт, що це було неправильне рішення, - підкреслив Хірн. - Я бачив, як Рон Льюїс написав в своєму Twitter: "Все, що зробило керівництво WBC, це поставило найкращого бійця світу проти обов'язкового претендента".

"А як бути з усіма іншими боксерами, які працювали над поліпшенням своїх позицій, - додав промовтер. - Це не тільки Девін Хейні, але і Абдулаєв, який займає другий рядок у рейтингу. Я не серджуся через те, що Хейні не отримав цей шанс".

"Просто весь сенс в тому, щоб просуватися вгору рейтингом, оскаржувати і захищати другорядні титули, платити санкційні збори і бути лояльним до однієї організації, а коли титул стає вакантним, то ти повинен отримати свій шанс. Це правила WBC, перші два доступні бійці з верхівки рейтингу повинні боротися за вільний пояс. Я розумію, що керівництво WBC просто хоче бачити Ломаченка своїм чемпіоном, але це несправедливо щодо інших. Що зробив Hi-Tech для того, щоб отримати можливість боротися за цей титул?" - підсумував Хірн.

Нагадаємо, що на теперішній момент Ломаченко володіє титулами WBO, WBA в легкій вазі. Його мета - стати абсолютним чемпіоном світу.

Читайте також: Став відомий рекордний гонорар Ломаченка за бій з олімпійським чемпіоном

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор