Тренер збірної України: На ЧЄ в Харкові люди не вставали під час гімну Росії. Bони хотіли Новоросію?

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський прокоментував скарги на суддівство генсека федерації боксу Росії Умара Кремльoва

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Плюс Спорт".

"Росія взагалі дивовижна країна з дивним мисленням. Вони скаржаться на те, що в фіналі в категорії до 60 кг їх Габіл Мамедов переміг нашого Юрія Шестака. Так нехай вони згадають півфінал Мамедова з Павлом Іщенком, який тепер представляє Ізраїль.

Рoсiйський боксер той бій чисто програв. І Шестаку він програв. Нехай візьмуть окуляри, запросять директора ФСБ, Путіна і подивляться бій Мамедова з Іщенком. Павло виграв цей поєдинок у всіх фазах, він боксував, як в кращі свої роки.

Не хочу про них говорити, про провокаторів з Росії. Їм хочуть заборонити участь в турнірах, і я б голосував за таке рішення. Вони займаються всілякими брудними справами, безпідставно критикують суддів, причому тільки тоді, коли їх хлопці програють.

Вони підняли шум, що їх боксера не пустили в Україну... А навіщо ви у нас Крим забрали? Навіщо війну на Донбасі почали? Добре, у Львові всім відоме ставлення до Росії. А тут в Харкові люди не вставали під час виконання гімну Росії. І в цьому місті вони хотіли Новоросію створити?

Уже три роки всім кажу, що не треба їздити на Росію. Треба заборонити проводити там не тільки спортивні змагання, а й всi культурні міжнародні події. Вони розповідають про референдум. Але ми не проводимо свій референдум на Кубані, там же теж багато наших людей.

А якого біса вони зі своїми "зеленими чоловічками" приперлися на нашу землю? Я б однозначно не їздив на турніри на Росію. Нічого страшного, можна і чемпіонат світу пропустити, поїхати на якийсь хороший міжнародний турнір, набратися досвіду", - сказав Сосновський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор