Суперник Усика назвав свій провалений допінг-тест "підставою"

Суперник Олександра Усика нідерландський суперважковаговик Тайрон Спонг прокоментував провалений допінг-тест перед боєм 12-го жовтня

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. "Це підстава. Я повністю заперечую, що будь-коли використовував препарати, згадані в звіті VADA, – зазначив нідерландець. – Я попросив про допінг-пробу "B" в обраній мною лабораторії".

"Тестування, яке проводили минулого тижня після запиту Боксерської комісії Іллінойсу, показало, що я чистий боєць, – підкреслив Спонг. –Я попросив компанію Matchroom публічно оголосити, що мій допінг-тест, зданий лише декілька днів тому, не показав наявності будь-яких підозрілих речовин. Їх присутність в допінг-пробі є неможливою. Я вважаю, що це спроба усунути мене від бою".

"Я добровільно погодився на тестування VADA, адже мені нема чого приховувати. Я буду використовувати всі можливості в юридичній площині, включаючи вимогу про відшкодування шкоди", – сказав Спонг.

У пробі А у Спонга знайшли препарат кломіфен, який внесений до списку підозрілих речовин.

Один із промовтерів Усика Едді Хірн сказав, що вже веде переговори з трьома-чотирма боксерами на заміну Спонгу, щоб бій українця 12-го жовтня все ж відбувся.

Читайте також: Стало відомо, який допінговий препарат виявили у суперника Усика

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook