Стало відомо, як боксер Ломаченко розподіляє свої гонорари за бої

Чемпіон світу в легкій вазі (до 61,2 кг) за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко ділить свої гонорари з тренером-батьком Анатолієм Ломаченком навпіл

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на СпортАрену. Хоча в ієрархії професійного боксу зовсім інша градація. Зазвичай тренер чемпіона отримує 10 відсотків з гонорарів свого підопічного. Принаймні така система характерна для професійного боксу в США.

Іноді наставник отримує фіксовану суму, яка не залежить від гонорару боксера в майбутньому поєдинку. Система ж 50 на 50 в професійному боксі - це виняток із правил.

З іншого боку, Анатолій Миколайович займався вихованням сина з 6 років, і його роль в тому, що Василь зараз є одним із найкращих боксерів сучасності, основоположна. Плюс, якщо б не родинні зв'язки, сумнівно, що Василь виплачував би зі своїх гонорарів такий значний відсоток. За нашою інформацією, саме Ломаченко-молодший ініціював подібний розподіл "призового фонду"  і поки що не має наміру відмовлятися від нього.

За свій наступний бій проти Люка Кембелла українець може заробити 3 мільйони доларів. Але після виплати податків і відсотків своїй промовтерській компанії Top Rank, менеджеру Егісу Клімасу і команді залишається менше половини. Далі ці гроші діляться між батьком і сином. Фактично Василь отримує тільки 25 відсотків від суми гонорару. Тобто при гонорарі в 2 мільйони доларів Ломаченко-молодший заробляв 500 тисяч доларів.

Читайте також: Побитий суперник боксера Ломаченка різко розповів усе, що він думає про українця

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор