Стало відомо, в якій несподіваній країні Ломаченко проведе найважливіший бій у кар'єрі
Глава промовтерської компанії "Top Rank" Боб Арум повідомив, що об'єднавчий бій у легкій вазі між Ломаченком і Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО) може пройти в США в квітні або в Саудівській Аравії в травні
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ua-football.com.
Бій може відбутися у травні поточного року.
"Ломаченко б'ється з Лопесом. Вважайте, угода закрита. Залишилося тільки вирішити питання з місцем проведення бою. У нас є дві пропозиції з Нью-Йорка: "Madison Square Garden" проти "Barclays Center". А ще у нас є пропозиція з Саудівської Аравії.
З приводу дати... Бій відбудеться в квітні. У найгіршому випадку, в травні, якщо ми все ж погодимося зробити поєдинок в Саудівській Аравії. Раніше ніяк, адже мусульмани святкуватимуть Рамадан (до 23 травня)", — сказав Арум.
Відзначимо, українському боксеру, чемпіону світу за версіями WBC, WBA, WBO в легкій вазі Василю Ломаченку для звання абсолютного чемпіона світу бракує саме пояса IBF.
Нагадаємо, бій за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Василь Ломаченко – Теофімо Лопес може відбутися в квітні 2020 року в Нью-Йорку у ринзі "Madison Square Garden". Василю Ломаченку на той момент виповниться 32 роки.
Недавно Лопес став чемпіоном світу за версією IBF у легкій вазі, перемігши Річарда Коммі з Гани технічним нокаутом в другому раунді.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Бокс