Надокучливий російський боксер аж "пищить" – так хоче побитися з українцем Усиком

Чемпіон світу в першій важкій вазі за версією WBA з приставкою "у відпустці" Денис Лебедєв зробив вагому заяву щодо свого майбутнього

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. Він зізнався, що планує завершити кар'єру після поєдинку з абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі Олександром Усиком.

"Наші команди приступили до переговорів, – запевнив росіянин. – Не знаю, наскільки це можливо, але в планах є. Сьогодні Олександр Усик номер один в боксі – це 100%. Тим цікавіше мені постаратися виграти у нього. Мрія кожного боксера битися з найсильнішим. Поганий той солдат, який не мрієстати генералом. Я виходитиму з бажанням перемогти – однозначно. У нас повинен вийти хороший бій, тому що стиль Олександра Усика і мій стиль – цікаве поєднання".

"Я обіцяю зараз усім, що якщо бій з Олександром Усиком відбудеться – це буде останній поєдинок у моїй кар'єрі. Я його обов'язково виграю. Намагатимуся виграти! І закінчу свою кар'єру боксера. Якщо переможе Усик, то програти найкращому – не соромно", – підкреслив Лебедєв.

Читайте також: Український чемпіон Усик обрав собі майбутнього суперника

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Росія