Кличко-старший сенсаційно визнав слабкості молодшого брата (ВІДЕО)

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко зізнався, що його молодший брат Володимир володіє несильним підборіддям, проте навчився ефективно мінімізувати ризики

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "Ви знаєте, програти може кожен, – розповів Кличко-старший. – Але не кожен може не просто повернутися, не кожен може повернутися на вершину".

"Володимир після програшу ставав ще сильнішим, він доводив, що він може повернути собі не тільки перемогу, повернути собі світовий титул, – додав він. – І ті програші, які були, вони гартували його. Кожен із нас недосконалий. У кожного з нас є свої сильні сторони, є свої слабкі сторони".

"Можу сказати, оскільки вже кар'єра Володимира закінчена, критикам: так, у Володимира, може, не настільки сильне підборіддя, щоб тримати удар, але він робив все для того, щоб мінімізувати ризики за рахунок техніки, за рахунок швидкісної роботи рук, за рахунок прекрасної роботи ніг, пересування. Робити все для того щоб противник не зміг до нього підібратися. Робив досить ефективно. Ті результати, які він показував, свідчать самі за себе", – підсумував Віталій Кличко.

Читайте і дивіться також: Як колишній боксер-чемпіон Володимир Кличко застряг у єгипетській пустелі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Кличко