Керівник українського боксу прокоментував сенсаційну відставку зіркового тренера Сосновського

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус прокоментував рішення Дмитра Сосновського за власною ініціативою покинути пост головного тренера збірної України

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. "В першу чергу висловлюю слова подяки Дмитру Дмитровичу Соснівському за його безцінний особистий внесок в успіхи і розвиток українського боксу, – підкреслив Продивус. – Протягом багатьох років Дмитро Дмитрович наполегливо працював з головною командою країни".

"Найкращим показником його роботи стали отримані нагороди найбільших світових змагань, – зазначив президент Федерації боксу України. – Саме під керівництвом Дмитра Дмитровича наша збірна України отримувала свої перемоги й отримала світове визнання, як одна з найсильніших боксерських держав. Ми ставали найкращими на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи. Однак ті перемоги вже стали історією".

"Попереду у нас важливий і непростий передолімпійський рік. Нам необхідно виборювати ліцензії і активно готуватися до Олімпіади в Токіо-2020. Не виключаю, що для реалізації цих цілей нашій команді необхідний новий "свіжий ковток повітря"... Ми не можемо допустити повторення 2016-го року. Я переконаний в тому, що зараз ми маємо амбітну і потужну команду, яка вже сьогодні здатна конкурувати за найвищі нагороди. Переконаний, що 2020-го року ми знову радітимемо перемогам наших боксерів".

Нагадаємо, що 2016-го року українці не зуміли завоювати жодної медалі на Олімпійських іграх в Ріо.

Читайте також: Українські боксерські чиновники знайшли несподівану заміну зірковому тренеру Сосновському

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор