Хто і навіщо зриває бій українця Усика на Росії

Головною темою в світі боксу в останні дні став можливий зрив поєдинку між українцем Олександром Усиком та росіянином Муратом Гассієвим у Москві

На Depo.Сектор хронологія та висновки з подій та заяв останньої доби навколо найгарячішого бою року.

Що відбувається

Бій за звання чемпіона Всесвітньої боксерської серії між українцем Олександром Усиком та росіянином Муратом Гассієвим, який має відбутися вже за тиждень - 21 липня у Москві, опинився під загрозою зриву. Справа у тому, що організатори поєдинку з російської сторони не належним чином ставляться до своїх обов'язків, про що повідомили представники Усика.

Що кажуть представники Усика

Менеджер Усика Егіс Клімас: "Організатори не подбали про готелі, охорону і переліт для Усика, хоча до бою залишився тиждень. Їм потрібно з усім розібратися, якщо вони хочуть побачити нас в Москві. Переліт у Олександра запланований на понеділок. Це крайній термін.

Comosa, головний організатор турніру, допомагає нам з квитками, з питаннями безпеки в готелі. Але єдині, хто не співпрацює - російська сторона. Comosa робить приголомшливу роботу, щоб врятувати бій, але росіяни не співпрацюють і не займаються організацією".

Промоутер Усика Олександр Красюк: "Щодо готелю і логістики все не так критично, організатори турніру допомагають. Але є претензія до російської сторони. Існує заковика в організації, і у нас до них є претензії.

Існує ймовірність того, що бій не відбудеться. І з кожним днем ​​вона все більше висока. Якщо бій все-таки не відбудеться зараз, то ми будемо йти своєю дорогою і з Гассієвим все одно зустрінемося. Але вже не в рамках Суперсеріі".

Кому знадобився зрив бою

Є два варіанти з цього питання. Перший - бій хочуть зірвати самі росіяни, бо не впевнені у перемозі свого бійця, а тому ризикують зганьбитися перед власними чиновниками, адже перемога українця над росіянином у Москві стане справжнім скандалом. Та ще і на фоні проведення на Росії світового футбольного чемпіонату, який, як вважають росіяни, сильно підвищив репутацію країни у світі.

Другий варіант - у команді Усика непокояться про можливу поразку на Росії, а тому вирішили "дати задню" і влаштувати скандал навколо організації заходу. Тут все ще простіше - проведення такого бою на Росії не обійдеться без симпатій суддів до господаря рингу та величезного тиску на українця з боку трибун. Якщо додати до цього проблеми зі здоров'ям, які були у Усика за два місяці до бою, то не дивно, що команда Олександра вирішила "переграти ситуацію". Інше питання - навіщо взагалі було погоджуватися на варіант з боєм на Росії, якщо впевненості в успіху немає?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор