Чому наступним суперником Ломаченка повинен стати непереможний Майкі Гарсія

Сьогодні в Нью-Йорку в театрі "Madison Square Garden" Василь Ломаченко (12-1, 9 КО) переміг Хосе Педрасу (25-2, 12 КО)

Чому наступним суперником Ломаченка пови…

Український чемпіон об'єднав два пояси в легкій вазі, долучивши до WBA ще титул WBO. Але не потрібно забувати, що головною метою для Василя Ломаченка не є окремі пояси, чи фінансові винагороди. Для боксера в першу чергу важливо увійти в історію, ставши абсолютним чемпіоном світу. Для цього українцю потрібно забрати ще два титули, одним з яких володіє американський непереможний боєць Майкі Гарсія.

Тож чому Ломаченку потрібно провести бій з Гарсією.

По-перше, вважається, що саме титул WBC неофіційно є найпрестижнішим поясом серед усього розмаїття боксерських організацій. Без нього неможливо стати абсолютним чемпіоном, тому сама доля вказує шлях на ринг до Майкі.

По-друге, американський боксер є поки що непереможним: 39 боїв на профірингу, тридцять з яких були завершені достроково. У Василя Ломаченка є одна прикра поразка від Орландо Салідо, тож чому б не змінити статус Гарсії саме в очному бою?

По-третє, бій буде мегапопулярним і надрейтинговим не лише на американському медіаринку, але й у всьому світі. Коли ще випаде можливість заробити стільки грошей за один чемпіонський бій - питання риторичне. Провівши такий мегафайт, можна одним пострілом вбити двох зайців, ставши чемпіоном світу і відкласти кошти на безтурботну старість.

Так, існує маса нюансів і можливих перешкод для майбутнього бою Ломаченко - Гарсія: складність переговорів, коли від боксерів мало що залежить, "стрибок" суперника вгору по вагових категоріях та страх втратити все за один поєдинок. Саме американський боксер піднімається на два дивізіони, щоб провести бій з Ерролом Спенсом і це не виглядає боягузливим вчинком. Адже бій зі Спенсом - це більш ризиковано, ніж файт з Ломаченком, який по габаритах суттєво поступається Гарсії.

Швидше за все, ситуація проясниться вже навесні, коли українець відновиться від виснажливих тренувань, а Майкі проведе неймовірний за складністю бій зі Спенсом. Якщо всі пазли складуться, то настурний рік принесе Україні ще одне видовище, яке безсумнівно увійде в історію боксу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook