ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому "боксер з космосу" Ломаченко крутіший за Кличків

В Нью-Йорку завершився поєдинок за пояс чемпіона світу за версією WBA в якому український боксер Василь Ломаченко переміг Хорхе Лінареса з Венесуели

Depo.
13 травня 2018 09:25
ФОТО: depo.ua

Depo.Сектор назве причини через, які Ломаченко вже є крутішим чемпіоном, аніж самі брати Клички.

Досягнення: Вражають темпи, якими Ломаченко взявся встановлювати рекорди. До прикладу, Клички стали чемпіонами світу лише через три-чотири роки і два-три десятки поєдинків з "мішками" (Віталій Кличко після 25 боїв, Володимир - після 36.). "Лома" виграв перший титул вже в третьому своєму поєдинку. Сьогоднішній поєдинок ще більше відображає перевагу на боці Ломаченка. Перемога над Лінаресом - історичне досягнення, тому що ніхто раніше не ставав чемпіоном світу в трьох вагових категоріях всього за дванадцять професійних поєдинків.

Видовищність: І тут, попри рекорди братів Кличків з кількості нокаутів, варто віддати належне Василю Ломаченку. Поєдинки в його ваговій категорії не часто закінчуються достроково. Тому варто оцінювати саму техніку ведення бою... Аби не бути голослівним ось підбірка коментарів в соцмережах після складного поєдинку з Лінаресом.

"Ломаченко - поезія в русі. Ось чому бокс - це солодка наука і чому це прекрасне мистецтво"...

"Ломаченко - це нереальний хлопець, звір"...

"Поразка від Ломаченка ніколи не означає кінець для будь-якого боксера. Адже просто він винятковий"...

А щодо нокаутів від Кличків, то значна частина їх суперників була готова впасти ще на східцях на ринг.

Фізичні дані: Кличкам дуже багато дала сама природа - двометровий зріст, атлетична тілобудова. Саме завдяки цьому вони часто тримали на дистанцію суперників і перемагали їх майже не пропускаючи ударів. В Ломаченка ж насправді посередні дані. А в бою з Лінаресом він довів, що може битися і з фізично потужнішими "машинами". Більше того, він знає як їх нокаутувати.

Ну і на останок зазначимо, що як би там не було, а це просто надзвчайно, що одні з найвидатніших боксерів в історії є українцями!

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор