Боксер Усик висловив співчуття через жахливу смерть російського боксера

Український боксер Олександр Усик висловив співчуття у зв'язку зі смертю росіянина Максима Дадашева

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Російський боксер Максим Дадашев помер в США. 28-річний спортсмен був доставлений в лікарню з набряком мозку після бою з Субріелем Матіасом в минулу суботу.

"Я хворий боксом, я це знаю, я хворий тим, що вабить і полонить, і немає дня щоб я не думав, коли закінчу, як далі жити, - написав Усик в Instagram. - Як жити без цього дурману, і як вести себе в побуті, коли ти кожен божий день мрієш, я вийду в ринг і заспіваю, я заспіваю баладу тихо і розжену до безлічі октав. Коли я в рингу я живу, я розцвітаю, як тюльпан, і якщо немає в житті боксу, я розлечуся, як кульбаба. Бокс для мене як сенс життя, який Бог мені в житті дав. Співчуття близьким".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я болен боксом я это знаю, я болен тем что манит и пленит, и нету дня чтоб я не думал. Когда закончу как дальше жить. Как жить , без этого дурмана, и как вести себя в быту, когда ты каждый божий день мечтаешь, Я выйду в ринг и запою, я запою балладу тихо и разгоню до множества октав. Когда я в ринге я живу, я расцветаю как тюльпан, и если нету в жизни бокса. Я разлечусь как одуван. Бокс для меня , как смысл жизни, который Бог мне в жизни дал. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 соболезнование близким.

Публикация от Usyk Aleksandr (@usykaa)

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook