Знаменитий біатлоніст поскаржився на страшні погрози від невідомих

Олімпійський чемпіон з біатлону Себастьян Самуельсон розповів, що йому надходять погрози після його активних заяв проти допінг-системи на Росії

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Expressen. Швед відомий як один із найбільших критиків російського спорту.

"Є люди, які хочуть, щоб я і моя сім'я померли від раку, – сказав Самуельсон. – Відчуваю до себе багато уваги. Думаю, що це через мою відкриту позицію. Я чесно кажу про допінг безпосередньо. У моїй позиції немає нічого суперечливого. Це прості речі, про які я кажу чесно".

"Багато спортсменів утримуються від цього, щоб не отримати масу обурень в соціальних мережах, – додав він. – Ця розтрата енергії може відволікати від спортивної роботи. Але я не хочу сидіти і мовчати. Дуже сумно, що люди бояться говорити, що створена така атмосфера".

"Я читав в соціальних мережах різне. Російські вболівальники казали, що чекають на мене, хтось намагався мене знайти. Були і прямі особисті погрози смерті. Хтось казав, що хоче, щоб мене вбили терористи. Я ніколи не називав жодних конкретних імен. Я критикую допінг в цілому. Хтось вважає, що я відпрацьовую політичний порядок, але це не так. Я не лобіюю нічиїх інтересів", – підсумував Самуельсон.

Читайте також: Олімпійський чемпіон бойкотуватиме біатлонні змагання на Росії

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #Росія