Зірковий Йоханнес Бьо заробив рекордні призові на Кубку світу сезону-2018/19

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо, що став переможцем Кубка світу в загальному заліку, заробив по ходу сезону рекордну суму в історії біатлону - € 460 900

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на championat.com.

Норвежець самостійно розпоряджається своїми призовими.

"Так багато? Я не вірив в це, це дуже велика сума. Втім, для мене набагато важливіше грошей те, які результати я продемонстрував. Позаду незвичайний сезон, які бувають далеко не кожен рік.

Як я буду розпоряджатися такою сумою? Подивимося. У мене немає ніяких фінансових керуючих - всім займаюся тільки я", - цитує Бьо TV2.

Нагадаємо, за підсумками сезону Йоханнес Бьо став володарем "Малих кришталевих глобусів" у всіх дисциплінах: мас-старті, гонці переслідування, спринті та індивідуальній гонці. На чемпіонаті світу в Естерсунді (Швеція) Йоханнес завоював чотири золоті медалі.

Раніше стало відомо, яке місце у загальному заліку сезону посів чемпіон світу Підручний.