Зіркові українські біатлоністки несподівано пропустять мас-старт на Кубку Норвегії

У неділю, 17 листопада, в Шушені відбутися чоловічий і жіночий мас-старти в рамках Кубка Норвегії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Спорт Арену".

У жіночій гонці на старт вийдуть 11 українок: Надія Бєлкіна (16-й стартовий номер), Дар'я Блашко (19), Валя Семеренко (24), Анастасія Меркушина (29), Олена Підгрушна (33), Юлія Журавок (39), Ольга Абрамова (43), Валерія Дмитренко (45), Анна Кривонос (46), Катерина Бех (50), Анна Коваленко (58).

Не вийдуть на старт гонки Віта Семеренко і Юлія Джима. Відзначимо, що сьогодні Віта посіла четверте місце в спринті, Юлія фінішувала 14-ю.

Старт запланований о 12:30 за київським часом.

Україна в чоловічій гонці представлять два спортсмена. Сергій Семенов виступить в мас-старті А (початок гонки о 15:15), Андрій Доценко - в мас-старті Б (13:30).

У сьогоднішньому спринті Семенов прийшов до фінішу з 23-м результатом, а Доценко провалився і зайняв 78-е місце.

Повний стартовий лист чоловічих гонок: мас-старт А і мас-старт Б.