ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З біатлонної збірної України не знімуть очки через допінг

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак отримав листа від IBU щодо спортсменів, тимчасово відсторонених за вживання мілдронату
Depo.
11 березня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт Федерації біатлону України. У листі підкреслюється, що на даний момент дія мілдронату на організм спортсменів науково не доведена, також науково не підтверджені терміни виведення препарату з організму.

У зв'язку з цим з боку міжнародних організацій ініційовано додаткове дослідження препарату. IBU звернулась до Медичної комісії з пропозицією, на період проведення досліджень і отримання результатів, оголошення про санкції по відношенню до спортсменів відтермінувати. Таким чином, анонсоване раніше на 30 березня засідання медичної комісії IBU, на якому мало розглядатися питання про санкції щодо спортсменів збірної України Ольги Абрамової і Артема Тищенка може бути перенесене у зв’язку з особливими обставинами їхніх випадків та необхідністю додаткового вивчення справ.

Президент федерації припустив, що в результаті цього рішення може бути введений або якийсь перехідний період щодо мілдронату, або взагалі його виключення зі списку заборонених.

Чи зможуть спортсмени в цей період приймати участь в змаганнях під егідою IBU, наразі невідомо. Але новина ця важлива, в першу чергу, з тієї точки зору, що очки нашої жіночої естафети за етап в Антхольці зняті не будуть.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор