ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як збірна України з біатлону принизила скептиків (СТАТИСТИКА)

У норвезькому Холменколлені завершилась змішана естафета, за результатами якої збірній України зовсім трошки не вистачило до медалей
Depo.
3 березня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua
Як збірна України з біатлону принизила скептиків (СТАТИСТИКА)
Як збірна України з біатлону принизила скептиків (СТАТИСТИКА)

Варто детально розібрати всю гонку і порадіти 4 місцю, хоча могла бути і медаль.

Чому 4 місце – це успіх

Навіть не дивлячись на котування букмекерів перед гонкою, неважко було передбачити, що вона буде важкою для наших хлопців та дівчат. Адже виліт Джими, не найкраща форма Валі Семеренко після паузи на великих стартах, а також слабкий рівень українських чоловіків у порівнянні з лідерами світового біатлону були не найкращими помічниками у такій відповідальній гонці. Зрештою, саме чоловіча частина команди у особі Дмитра Підручного завадила команді фінішувати у призовій трійці, але критикувати Дмитра язик не повертається, бо його суперниками на останньому етапі були справжні зубри біатлону – Шемп, Фуркад і Бьо, і на фоні цих супротивників наш представник виглядав цілком пристойно.

Відзначимо і те, що наші хлопці та дівчата непогано впоралися з непростими погодними умовами. Туман перед гонкою, який міг навіть зірвати старти – це ще півбіди, а от вітер зі швидкістю 9,2 метри в секунду – фактор дуже серйозний, і при такій погоді українці стріляли непогано. Ніхто не падав і не втрачав амуніцію, на відміну від опонентів. Гонка йшла стабільно та впевнено. Просто були три команди, які виступили на рівні, до якого нашим ще треба рости.

Як бігли та стріляли наші

Першою на трасі з’явилася Валентина Семеренко. Вона задала непоганий темп нашій команді, показавши непогану швидкість і припустившись дозволену кількість промахів, особливо зважаючи на те, що конкурентки в основному стріляли не краще. Як мінімум.

Як збірна України з біатлону здивувала скептиків (СТАТИСТИКА) - фото 1

Олена Підгрушна, що виступала другою, була найшвидшою серед усіх наших, в чому можна переконатися з фото нижче, але у жертву швидкості українка принесла влучність. Майже половина промахів нашої збірної саме на рахунку Підгрушної (4 з 9-ти), але такий ризик в цілому був виправданий. До того ж, Олена прекрасно розуміла, що її головні старти ще попереду. Ставку на змішану естафету ніхто не робив.

Як збірна України з біатлону здивувала скептиків (СТАТИСТИКА) - фото 2

Сергій Семенов – справжній герой сьогоднішнього дня. Так, у швидкості він поступився багатьом, але при цьому варто пам’ятати, як Сергій на одному з відрізків просто знищив одного з братів Бьо. А головне – стрільба! Лише один промах, краще за Семенова не стріляв ніхто з лідерів.

Як збірна України з біатлону здивувала скептиків (СТАТИСТИКА) - фото 3

Дмитро Підручний перехвилювався і це не дивно – йому передали естафету першим, психологічний тягар був надважким. Проте, навіть при всьому цьому, Дмитро виступив гідно. Перша стрільба взагалі була ідеальною, а от друга вже показала всі нерви спортсмена. Ну, а те, що по швидкості Підручний поступається таким грандам, як Бьо, Шемп та особливо Фуркад – не є ні для кого новиною.

Як збірна України з біатлону здивувала скептиків (СТАТИСТИКА) - фото 4

Шкода, що медалі, що були такими близькими сьогодні, зрештою втекли від українців в інші руки, але ця гонка не може не додати оптимізму на подальші старти. Жіноча частина збірної України підтвердила свій клас і ми впевнено можемо розраховувати на медалі в інших дисциплінах. А от чоловіки взагалі здивували, і хоча від них подіумів чекати важче, є надія на те, що обличчям у норвезькій сніг наші хлопці на вдарять.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор