Як українські красуні-біатлоністки рятували сезон

Жіноча збірна України завоювала срібні нагороди в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону в Хохфільцені

Depo.
17 лютого 2017 17:47
ФОТО: depo.ua

Нарешті це сталося. Сьогодні збірна України здобула першу медаль на чемпіонаті світу в Хохфільцені і досягла поки що найвищого результату в цьому біатлонному сезоні.

Жіноча естафета – коронний вид української команди, проте перед гонкою було багато питань, адже цей сезон для України складається не найкращим чином і у нашій скарбничці до сьогоднішнього дня були лише дві "бронзи". Фаворитами сьогодні традиційно були збірні Франції та Німеччини, а от по прогнозам, третє місце повинні були розіграти Чехія, Італія та Україна.

Проте, на щастя, наші спортсменки - Варвинець, Джима, Меркушина та Підгрушна - перевершили усі сподівання. Виокремити когось у складі нашої збірної було б неправильно. Сьогоднішня медаль – це успіх усієї команди, як би це банально не звучало. Варвинець, яка стартувала першою добре відстрілялась і передала естафету сьомою, а от Джима на другому етапі подарувала надію, що без медалей ми сьогодні не залишимось. Попри неідеальну стрільбу, Юлія завершила половину гонки на третьому місці.

Попри те, що всі українські біатлоністки сьогодні витиснули максимум, все ж таки варто віддати належне молодій надії України Анастасії Меркушиній, яка не тільки показала хорошу стрільбу, а й не програла у швидкості лідерам біатлонного світу. Більше того, Анастасія несподівано для багатьох вивела Україну на другу позицію. Фантастика! Інакше й не скажеш. Надія на медаль уже не жевріла, а ставала реальністю. Позицію повинна була зберегти Підгрушна, яка прийняла естафету з +9 секунд відставання від німкені. Олена змусила нас трішки похвилюватися, на фінішному колі залишившись за спинами Дорен Абер та Коукалової. Проте за 600 метрів до фінішу Підгрушна зробила неймовірне, вирвавшись вперед і фінішувавши другою, залишивши позаду Францію та Чехію.

Українки показали найкращий результат на вогневих рубежах, використавши лише чотири додаткові патрони, що, в значній мірі, і відіграло дуже важливу роль в боротьбі за медалі.

В підсумку, хочеться подякувати нашим дівчатам за чудові емоції, бо це було просто неймовірно!

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор