ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на Росії зірвали фініш біатлонного Кубку світу

В російському Ханти-Мансійську скасували проведення одразу двох гонок Кубку світу з біатлону
Depo.
20 березня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Як на Росії зірвали фініш біатлонного Кубку світу
Як на Росії зірвали фініш біатлонного Кубку світу

Що сталося

У Ханти-Мансійську зіпсувалася погода. Сильний вітер спершу змусив організаторів перенести на три години початок жіночого мас-старту, але згодом сталося те, що поставило хрест на усіх планах росіян – вітер зламав освітлювальну щоглу на стадіоні. І зважаючи на те, що ця щогла стояла прямо над стрільбищем, проводити змагання було вже неможливо.

Хто винен?

Звичайно, на Росії скажуть, що винна погода і будуть праві. Але тільки частково. Все ж таки про те, що Ханти-Мансійськ – не Лос-Анджелес, знали давно, як і про те, що тут періодично неслабо дме вітер. Отже закріплювати обладнання на стадіоні мали пильніше і надійніше, не кажучи про те, що і у прогноз погоди варто іноді заглядати, ухвалюючи календар таких серйозних змагань як кубок світу з біатлону.

Кого і як треба покарати

Форс-мажор має місце у даній ситуації, але й висновки у Міжнародному союзі біатлоністів можуть зробити. Наприклад – на наступний сезон забрати у Ханти-Мансійська етап кубку світу. Якщо є такі складні і непередбачувані погодні умови, якщо у організаторів не вистачає хисту, то чи не краще віддати заключний етап іншій країні? Норвегія, Німеччина, Австрія, Словенія – всі ці країни мають все необхідне для проведення етапів кубку світу, нехай і по два рази на сезон.

Як на Росії зірвали фініш біатлонного Кубку світу - фото 1

І це ще добре, що в нинішньому сезоні головні турнірні питання було вирішено заздалегідь. А що, якби Фуркад і Соукалова не відірвалися від переслідувачів? Інтрига померла б разом з тою щоглою, яка впала під тиском вітру?

Вкрадене видовище

Українка Олена Підгрушна так відреагувала на сьогоднішні події: "Ура!!! Сезон закінчився". Спортсменку можна зрозуміти – втома, що накопичувалася весь сезон, дає про себе знати. Але ж мільйони фанатів біатлону по всьому світу хотіли побачити видовище, провести цей сезон Кубку світу в історію, насолодившись одразу двома гонками за день. Хтось навіть плани зкоректував на неділю. Тепер міняти плани прийдеться ще раз.

Як на Росії зірвали фініш біатлонного Кубку світу - фото 2

Погода і прорахунки організаторів коштували не тільки грошей, які ті тепер повернуть глядачам, що купили квитки на сьогоднішні дві гонки. Це ще і збитки у телевізійників, спонсорів та багатьох інших, хто причетний до світу біатлону.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор