Визначився несподіваний біатлоніст-володар Кришталевого глобусу в спринті

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо вперше в кар'єрі виграв малий Кришталевий глобус у спринті

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Бьо став п'ятим в спринтерській гонці на етапі Кубка світу в Солт-Лейк Сіті, але цього вистачило для того, щоб стати переможцем заліку Кубка світу з біатлону в спринтерських гонках.

Після семи етапів Йоханнес на 130 очок випереджає найближчого переслідувача, росіянина Олександра Логінова, який став лише 28-м в Солт-Лейк Сіті, і вже навіть теоретично не втратить лідерство.

Нагадаємо, в попередніх семи сезонах малий Кришталевий глобус у спринті незмінно вигравав француз Мартен Фуркад, який вирішив відмовитися від поїздки в Канаду і США на етапи Кубка світу.