Українська біатлоністка Віта Семеренко врятувала загалом провальний спринт в Оберхофі

У німецькому Оберхофі в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону пройшов жіночий спринт

Найкращою серед українок стала Віта Семеренко, яка показала 6-ий час із відставанням у 29,1 секунди. Стрільба без промахів дозволила українській біатлоністці фінішувати у квітковій церемонії.

Але за швидкістю Віта Семеренко показала тільки 24-ий результат серед усіх учасників спринту в Оберхофі.

Щоправда, по закінченні гонки в телевізійному інтерв'ю вона з мало прихованим притиском в інтонації подякувала представникам сервісної служби збірної України за чудово підготовлені лижі – виглядало, наче наперекір комусь. Зважаючи на попередні скандальні заяви Дмитра Підручного, Артема Прими та навіть Олени Підгрушної, зі слів Віти Семеренко можна зробити висновок, що у наших біатлонних колективах - і вжіночому, і в чоловічому - не все гаразд, а мікроклімат, як і раніше, на поганенькому рівні.

Про те, що Віта Семеренко лукавить, засвідчив і біг інших українок, які явно не могли розігнатися. А якщо ще й стрільба не йшла, тоді взагалі провал. Анастасія Меркушина фінішувала 35-ою – зауважте: в неї теж нуль промахів, але відставання від переможниці – 1.28,3 хвилини. Щось тут не в'яжеться зі словами Віти Семеренко…

Ну, а Валентина Семеренко (підсумкове 65-те місце), Юлія Джима (68-ме) та Юлія Журавок (86-те), мабуть, цю гонку захочуть пошвидше забути – погодьтеся, хвалитися зовсім немає чим…

Як це не прикро, але в гонку переслідування кваліфікувалися тільки дві українки – Віта Семеренко й Анастасія Меркушина. Інші за 60-ку зачепитися не змогли. І то ще не факт, що Меркушина вийде на старт, адже після гонки в інтерв'ю телевізійникам Настя зізналася, що повністю здоровою себе не почуває – тривожить травма коліна.

А перемогу в німецькому Оберхофі здобула італійка Ліза Віттоцці, другий час у Анаїс Шевальє з Франції, третя – шведка Ханна Оберг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook