Українські біатлоністки вибороли "бронзу" в естафеті на чемпіонаті світу в Естерсунді

Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Джима і Валентина Семеренко постійно перебували серед лідерів і таки втримали місце у трійці призерів

Анастасія Меркушина зробила хороший заспів естафетної гонки. У певний період дистанції вона навіть вийшла у лідери, проте втримати перше місце не вдалося, тож естафету Віті Семеренко Меркушина передала другою.

Непогано відстрілявшись за швидкістю, як і вся наша команда, Віта хоча й програвала ходом лідерам жіночого біатлону, все ж третє місце для збірної України зберегла.

Такою ж фінішувала і Юлія Джима, яка ледь не зіпсувала всю картину на стрільбі стоячи, коли їй знадобилися два додаткові патрони. Однак Джима, на відміну від попередніх гонок, втримала темп і передала естафету на останній відрізок дистанції Валентині Семеренко теж на третій позиції.

Попри шалені намагання німкені Дальмайєр на фініші наздогнати українську біатлоністку, Семеренко витримала цей натиск і в підсумку фінішувала третьою.

Після Дмитра Підручного, який виграв "золото" на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді, жіноча збірна України в естафетній гонці теж довела, що не варто наших дівчат-біатлоністок списувати з рахунків. "Бронза" чемпіонату світу є вагомим успіхом для української команди.

Перемогу здобула збірна Норвегії, представниці якої найкраще скористалися помилками суперниць. Другими фінішували господарі зі шведської команди. Взагалі, протистояння норвежців і шведів виглядало дуже принциповим. Але для українських уболівальників найважливіше, що наші біатлоністки теж втрутилися у боротьбу за медалі та в підсумку змогли потрапити на медальний п’єдестал.

Загальний залік

1. Норвегія (1+8) 1:12:00,1
2. Швеція (0+6) - +24,3
3. Україна (0+5) - +35,1
4. Німеччина (1+14) - +35,6
5. Росія (0+12) - +43,6
6. Словаччина (0+9) - +53,1

До речі, жіноча збірна України показала найкращі результати у влучності та швидкості стрільби в естафеті чемпіонату світу.

Швидкострільність

1. Україна - 4.13,2
2. Канада - 4.25,1
3. США - 4.40,4
4. Швеція - 4.45,7
... 7. Норвегія - 4.52,6
... 19. Німеччина - 6.19,1

Влучність стрільби

1. Україна - 0 + 5
2. Швеція - 0 + 6
3. Казахстан - 0 + 8
4-5. Словаччина - 0 + 9
4-5. Польща - 0 + 9
6. Японія - 0 + 11

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор