Став відомий склад українських біатлоністів на індивідуальну гонку на Кубку світу

Завтра в Естерсунді продовжиться Кубок світу з біатлону індивідуальною гонкою у чоловіків

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena. На старт вийдуть Дмитро Підручний, Артем Тищенко, Артем Прима, Руслан Ткаленко і Антон Дудченко. Тарас Лесюк, який дебютував на дорослому рівні напередодні, пропустить 20-кілометрову гонку.

Нагадаємо, що українці провалили спринт в Естерсунді. Кращий результат показав Артем Прима - 35-е місце з двома штрафними колами. Капітан команди Дмитро Підручний показав лише 64-е місце. Також під синьо-жовтим прапором виступали Руслан Ткаленко (46), Антон Дудченко (51), Тарас Лесюк (53).