Стало відомо, скільки зіркова біатлоністка Екхофф заробила за сезон

Норвезька біатлоністка Тіріл Екхофф, яка завоювала "Великий кришталевий глобус" за підсумками сезону-2020/2021, стала володаркою рекордних призових в жіночому біатлоні

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Ski-Nordique.

Здобувши 13 перемог в гонках Кубка світу і вигравши чотири золоті медалі чемпіонату планети, Екхофф заробила 386 тис. євро.

На другому місці за сумою призових за сезон знаходиться ще одна норвежка Марті Ройселанд, що отримала 254 тис. євро. Третьою за цим показником стала шведка Ханна Еберг (196 тис. євро).

У топ-6 розташувалися також представниця Австрії Ліза Тереза ​​Хаузер з 168 тис. євро, італійка Доротея Вірер - 165 тис. євро. І німкеня Франциска Пройс - 161 тис. євро.

Далі в десятці найсильніших норвежка Інгрід Тандревольд (153 тис. євро), білоруська біатлоністка Дінара Алімбекова (126 тис. євро), француженка Анаіс Шевальє (120 тис. євро) І німкеня Денізе Херрман (110 тис. євро).