ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальна російська біатлоністка передумала судитися через дискваліфікацію за допінг

Росіянка Катерина Глазиріна відкликала апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) на рішення про дискваліфікацію з боку Міжнародного союзу біатлоністів (IBU)

Depo.
22 червня 2018 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Телеграф.

10 лютого 2017 року Глазиріна була тимчасово відсторонена від змагань на підставі результатів розслідування, проведеного незалежною комісією Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) під керівництвом Річарда Макларена.

У грудні 2016 року Макларен передав Міжнародному олімпійському комітету (МОК) і спортивним федераціям другу частину своєї доповіді, документи та листування Григорія Родченкова з іншими особами, у якій, як випливає з розпочатого розслідування, фігурувало і прізвище Глазиріної.

Таким чином, рішення про дискваліфікацію залишається у силі, передає ТАСС. На початку травня антидопінгова комісія Міжнародного союзу біатлоністів прийняла рішення про дворічну дискваліфікацію Глазиріної за використання допінгу – з 24 квітня 2018 року.

Дискваліфікація діє з моменту відсторонення спортсменки, тому термін буде менший. Вона зможе поновити виступи вже 10 лютого 2019 року.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор