Розмиті враження: українські біатлоністки невдало виступили у пасьюті

Перший етап Кубка світу в словенській Поклюці завершував жіночий пасьют, на який українські вболівальники біатлону мали певні надії

Розмиті враження: українські біатлоністк…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Однак ці надії не справдилися. Українки помітно здали порівняно з попередніми гонками.

А перемогла фінка Кайса Мякяряйнен, якій серйозну конкуренцію склала італійка Доротея Вірер. Їхня боротьба впродовж дистанції і стала окрасою перегонів у Поклюці.

Серед українок найкращий результат показала Юлія Джима, яка зі старту втратила 4 позиції і фінішувала 24-ою. Щоправда, Юлія однозначно може занести словенський етап собі до активу, оскільки тут вона обзавелася золотою медаллю в індивідуальній гонці – вперше за кар'єру.

Олена Підгрушна – на неї були найбільші сподівання, адже напередодні тернопільській біатлоністці якоїсь дещиці не вистачило, аби потрапити ти у шістку та взяти участь у квітковій церемонії, – стартувавши 7-ою, прийшла до фінішу 27-ою. Таке "падіння" в результатах спричинили два промахи на останній стрільбі. Як зізналася після гонки переслідування у Поклюці сама Олена, їй просто не вистачило сил на цю гонку, у попередній вона виклалася на повну потужність, тож цього разу вже все пішло не так, як би хотілося.

Натомість Анастасія Меркушина досягнула певного прогресу, фінішувавши 37-ою, а стартувавши 46-ою. А ось Валя Семеренко взагалі не фінішувала – схоже, в цієї української біатлоністки виникли чималі проблеми на старті сезону… Про причини сходження з дистанції Валі Семеренко наразі офіційної інформації немає.

Гонка переслідування. Поклюка (Словенія)